فواید جک پالت ها در انبارداری

می پرسید جک پالت ها چگونه برای عملیات انبارداری مفیدند؟ قصد دارید با نحوه عملکرد این دستگاه ها آشنا شده و مزایای استفاده از آن ها را بشناسید؟ این دستگاه ها که در انواع مختلفی تولید می شوند بسیار کاربردی بوده و در جا به جا کردن انواع بار ها در انبار مورد استفاده قرار می گیرند.

جک پالت ها چگونه برای عملیات انبارداری مفیدند

در پاسخ به سوال جک پالت ها چگونه برای عملیات انبارداری مفیدند؟ خوب است بدانید که این محصولات وسایلی هستند که با کمک آن ها می توان اقلام سنگین را جا به جا کرد. این دستگاه ها دارای دو شاخک هستند که زیر پالت ها رفته و آن ها را جا به جا می کنند. برخی از این دستگاه ها دستی و بعضی دیگر از نمونه ها برقی هستند. در نمونه های دستی این محصولات، اپراتور از یک دسته استفاده کرده و شاخک ها را بلند می کند. در انواع برقی این دستگاه ها یک موتور این دسته را جا به جا کرده و بالا و پایین می کند. این جک برای حرکت دادن شاخک ها از فشار هیدرولیک استفاده می کند. زمانی که اپراتور دسته این دستگاه را حرکت می دهد، در حقیقت سیال درون سیلندر را تحت فشار قرار داده و باعث بالا رفتن شاخک ها می شود.

زمانی که اپراتور دسته این دستگاه را رها کند،‌یک دریچه باز شده و سیال را به سمت عقب حرکت می دهد. در نتیجه شاخک های این دستگاه به سمت پایین حرکت می کنند. این نوع جک ها صدمات و خطرات حمل و جا به جایی بار ها را کاهش می دهند. این محصولات انواع بار ها با وزن های زیاد را جا به جا می کنند. در این شرایط احتمال کشیدگی و یا گرفتگی عضلات به شدت کاهش یافته و از بروز کمر درد ها جلوگیری می کنند. این دستگاه ها بهره وری و کارآیی کارگران را افزایش داده و سرعت را در جا به جایی بار ها افزایش می دهند. در زمان و انرژي ها صرفه جویی کرده و به خوبی انبار ها را سازماندهی می کنند.

مهم ترین مزیت های استفاده از جک پالت برای عملیات انبارداری

مزیت استفاده از جک پالت برای انبارداری

مهم ترین مزیت های استفاده از جک پالت برای عملیات انبارداری

در پاسخ به سوال چرا انبارها به جک پالت نیاز دارند؟ خوب است بدانید که این دستگاه ها بسیار مفید بوده و استفاده از آن می تواند با مزیت های زیادی برای انبار ها همراه باشند. مهم ترین مزایای این محصولات عبارتند از:

داشتن مانور خوب جک پالت

این نوع ماشین آلات مانور پذیری خوبی داشته، به راحتی می چرخد و عقب و جلو می شود. از این رو جا به جا کردن بار ها با این وسیله بسیار راحت و سریع انجام می گیرد.

کاهش هزینه جک پالت

یکی دیگر از مزیت های این دستگاه ها به کاهش هزینه ها بر می گردد. این دستگاه ها نسبت به لیفتراک بسیار ارزان قیمت تر بوده و فضای کم تری را در انبار اشغال می کنند. از طرفی کارآیی زیاد و نیاز به هزینه های کمی در زمان استفاده و نگهداری دارند. از این رو این دستگاه ها در انواع مراکز تولیدی، کارخانه، انبار و … مورد استفاده قرار داده می شوند.

خودکار بودن جک

برای آن که بدانید جک پالت ها چگونه برای عملیات انبارداری مفیدند؟ خوب است بدانید این نوع جک ها بار های زیادی را بر روی سر هم قرار داده و حمل می کنند. از این رو تا حدود زیادی در زمان صرفه جویی شده و انتقال ها را به صورت خودکار انجام می گیرد.

کم آسیب بودن جک پالت ها

این محصولات به دلیل اندازه کوچکی که دارند، احتمال بروز آسیب و صدمات در آن ها بسیار کم است. این دستگاه ها به قفل ایمنی و دستگیره های دستی مجهز بوده و و از این رو سطح ایمنی بالایی دارند.

دارای ویژگی های اضافی

برخی از این محصولات نسبت به بقیه پیشرفته تر بوده و دارای ترازو های توزین داخلی هستند. از این رو کالا هایی که بر روی آن ها قرار داده می شوند را وزن کرده و سپس جا به جا می کنند.

انواع جک پالت برای عملیات انبارداری

جک پالت ها برای عملیات انبارداری

انواع جک پالت برای عملیات انبارداری

پس از آن که متوجه شدید جک پالت ها چگونه برای عملیات انبارداری مفیدند؟ خوب است که با انواع این دستگاه ها نیز آشنا شویم. این محصولات را در انواع و نمونه های مختلفی تولید کرده و به بازار می فرستند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

جک پالت دستی

این نوع جک ها با دست کار کرده و در ظرفیت های مختلفی تولید شده و روانه بازار می شوند. حداکثر قابلیت ارتفاع باربری در این دستگاه ها ۲۰ سانتی متر بوده و در برخی موارد نیز تا ۸۰ سانتی متر می باشد.

جک پالت رول بر

در اکثر موارد برای حمل و جا به جایی بار های رولی شکل و استوانه ای از این نوع جک ها استفاده می کنند. این محصولات طراحی ارگونومیکی داشته و در نتیجه کار با آن ها بسیار ساده است.

جک پالت باسکول دار

این نمونه از جک پالت ها را در دو نوع معمولی و با پرینتر تولید می کنند. نمونه پرینتر دار این محصولات علاوه بر داشتن صفحه نمایش، رسید وزن بار را از طریق پرینتر چاپ می کند.

جک پالت قیچی

برای آن که بدانید جک پالت ها چگونه برای عملیات انبارداری مفیدند؟ خوب است که این نوع جک پالت ها را نیز بشناسیم. این محصولات بیش تر برای بالا بردن بار ها به میزان معینی استفاده می شوند. بخشی از این دستگاه ها حالت میز داشته و بار ها بر روی آن چیده می شوند.

جک پالت برقی

پیشرفته ترین نمونه از این محصولات، نمونه های برقی آن ها هستند. این دستگاه ها دارای باتری بوده و با برق شهری شارژ می شوند. شما برای حمل بار ها در فواصل مختلف می توانید از این نوع جک پالت ها استفاده کنید.

فروش جک پالت برای عملیات انبارداری

فروش انواع جک پالت برای عملیات انبارداری

فروش انواع جک پالت

شرکت های زیادی به تولید جک پالت ها می پردازند. استاکر ایران یکی از بی نظیر ترین شرکت های تولید کننده و فعال در این حوزه می باشد. این کمپانی انواع مختلفی از این دستگاه ها را با بالاترین کیفیت ها تولید کرده و روانه بازار می کند.

از طرفی این مجموعه محصولات خود را در قیمت های بسیار پایینی به فروش می رسانند، از این رو نظر افراد زیادیرا به خود جلب کرده اند. برای خرید از این برند کافیست که با پشتیبان های فعال در سایت این مجموعه تماس گرفته و از مشاوره رایگان آن ها در این زمینه بهره مند شوید.

کلام آخر

در پاسخ به سوال جک پالت ها چگونه برای عملیات انبارداری مفیدند؟ گفتیم که این محصولات بسیار کاربردی بوده و استفاده از آن ها می تواند با مزیت های زیادی برای افراد همراه باشد. این دستگاه ها را در انواع مختلفی تولید کرده و هدف اصلی از استفاده آن ها، حمل و جا به جایی بار های سنگین در فضای انبار ها می باشد. این دستگاه ها به خوبی بار ها را جا به جا کرده و کارآیی و نظم انبار ها را به شدت افزایش می دهند.

سوالات متداول برای جک پالت ها چگونه برای عملیات انبارداری مفیدند؟

  1. هزینه تعمیر و نگهداری از جک پالت ها چگونه است؟
    این محصولات به دلیل قیمت ارزانی که دارند، برای تعمیرات و نگهداری نیز به صرف هزینه های کمی نیاز پیدا می کنند.
  2. در چه ساعاتی از شبانه روز می توانیم با پشتیبان های مجموعه استاکر ایران ارتباط برقرار کنیم؟
    شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشته باشید، می توانید با این پشتیبان ها ارتباط بگیرید.
  3. آیا مجموعه استاکر ایران از سراسر کشور سفارش می پذیرد؟
    بله، شما می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرید.
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

سه × دو =

نوشتن دیدگاه