مدل های مختلف استاکر

استاکر ها از تجهیزات تخصصی انبارها حساب می شوند که برای جا به جایی بارها و پالت ها استفاده می شوند. تا به امروز، در صنعت حمل و نقل انبار، انواع مختلفی از آنها ساخته شده و برای فروش وجود دارد. در ادامه به معرفی مدل های مختلف استاکر می پردازیم. حمل و نقل ایمن و کارآمد بارها برای عملکرد صحیح انبار بسیار مهم است. برخی از استاکرها برای بارها و شرایط با اندازه های مختلف بهتر از بقیه هستند. قبل از انتخاب استاکر خود، باید در کنار سایر ملاحظات به این فکر کنید که چقدر و تحت چه شرایطی قرار است بار توسط ان جا به جا شود و سپس مدل های مختلف استاکر را بشناسید.

معرفی مدل های مختلف استاکر

برای انتخاب بهترین نوع استاکر برای انبار خود، می توانید این سوالات را در نظر بگیرید:

 • استاکر شما باید چه وزنی را تحمل کند؟
 • بارها را تا چه اندازه و مسافتی می خواهید جا به جا کنید؟
 • چند وقت یکبار از استاکر استفاده خواهید کرد؟
 • انبار شما چه شرایطی دارد؟

معرفی مدل های مختلف استاکر

استاکر دستی

مدل های مختلف استاکر در بازار موجود است که استاکرهای دستی رایج ترین نوع استاکر هستند. به جای استفاده از یک سیستم کنترل الکترونیکی، این استکرها دارای یک سیستم هیدرولیک هستند که به آنها امکان حرکت و بلند کردن پالت ها را می دهد.

آنها دو چرخ در جلوی استکر و در پشت آن دارند که به استاکر اجازه می دهد بچرخد. همچنین دارای یک اهرم در جلو می باشد. استاکرهای دستی برای بلند کردن پالت ها عالی هستند، اما نسبت به انواع دیگر برای استفاده به کار و انرژی کمی بیشتری نیاز دارند.

یکی از مزایای قابل توجه استاکرهای دستی این است که مقرون به صرفه ترین هستند. بدون هزینه‌های اضافی یا کنترل‌های الکترونیکی، هزینه کمتری دارد. بنابراین، اگر بودجه محدودی دارید، یک استاکر دستی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. استاکرهای دستی همچنین می توانند در فضاهای تنگ قرار بگیرند و آنها را برای انبارهای کوچک تر ایده آل می کند.

استاکر نیمه برقی

نوع دیگر آن، استاکر نیمه برقی است. این نوع از ادغام عملکردهای استاکر دستی و برقی استفاده می کند و ترکیبی از هر دو را ایجاد می کند. این دستگاه برای حمل پالت ها در فواصل کوتاه و روی هم چیدن آنها بهترین است. این پالت‌ها تا حدی با برق کار می‌کنند، برای کار کردن به نیروی برق متکی هستند. از آنجایی که استاکرهای پالت نیمه برقی دارای اجزای الکتریکی و دستی هستند، هزینه آنها در حد متوسط است. از نظر قیمت یک گزینه متوسط عالی است. به علاوه، ساختار یک استاکر نیمه برقی امکان چرخش و حرکت سریع را فراهم می کند. ترمز پایی به شما کمک می کند تا سریع بایستید که در انبارهای شلوغ یک ویژگی عالی است.

 استکر برقی

از دیگر مدل های مختلف استاکر می توان به استاکر برقی اشاره کرد. استاکرهای برقی به دلیل کنترل های کاملاً الکترونیکی آسان ترین کارکرد را دارند. موتور الکتریکی باعث می شود که استاکر به سرعت و کارآمد در سرتاسر انبار شما حرکت کند. این استاکرها کاملاً با برق کار می کنند. هنگامی که کاربر دستگاه را روشن می کند، باتری نیرو را به موتور الکتریکی منتقل می کند.

استاکرهای برقی معمولاً گران ترین نوع هستند. اما، آنها معمولاً بیشترین توانایی را برای بلند کردن بارهای سنگین دارند. اگر انبار شما دارای محصولات سنگین است، تطبیق پذیری و دوام یک استاکر برقی ممکن است ارزش هزینه اضافی را داشته باشد. از آنجا که شما مجبور نیستید آنها را به اطراف فشار دهید و انرژی زیادی در حرکت دادن آنها هدر دهید، کارگران می توانند سریعتر در انبار حرکت کنند و به کارهای بیشتری برسند و این سرعت کارایی انبار شما را افزایش می دهد، که یک نکته مثبت است.

انواع استاکر

استاکر پهن

استاکر های پهن یا دهن باز طوری طراحی شده اند که پالت های شما را در انبار یا غیره، به راحتی و اسانی جا به جا کند. این استاکر با پایه های بازی ک دارد پالت ها را از طریق اپراتور به راحتی حمل و جا به جا شود. استاکر های پهن با دو نوع نیروی هیدرولیکی حرکت می کند و استفاده می شود که شامل دست و برقی می شود.

از مهم ترین نکات استاکر پهن، شاخک های قابل تنظیم آن است که بنا بر اندازه پالت و بار شما قابلیت تنظیم شدن را دارد. علاوه بر جا به جایی بارها، می توانید از ان ها در کارهای انبارداری و حتی چیدن قفسه ها کمک بگیرید و در هزینه های خود در دراز مدت صرفه جویی کنید.

استاکر پهن

خرید مدل های مختلف استاکر

استاکر ایران با ارائه مدل های مختلف استاکر های دستی و برقی و با داشتن سابقه در این زمینه، برای پیشرفت انبار شما کمک می کند. شما می توانید با درک نیاز خود و انبارتان، بهترین مدل استاکر را انتخاب کنید و در راستای پیشرفت کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

سوالات متداول درباره مدل های مختلف استاکر

 •  مهم ترین عوامل در انتخاب مدل استاکر جیست؟
  عواملی همچون نوع بار، ارتفاعی که می خواهید بار جا به جا شود، فضای انباری که استاکر در آن قرار است حرکت داشته باشد و در نهایت بودجه شما از مهم ترین عوامل هستند.
 • استاکرها چگونه به کسب و کار کمک می کنند؟
  انها با توجه به افزایش سطح ایمنی، میزان حوادث ناگوار را کاهش می دهند و همچنین در حفظ نیروی انسانی به رشد انبار شما کمک خواهند کرد.
 • قیمت انواع استاکر چقدر است؟
  قیمت استاکرها به عواملی مثل نوع آن، ظرفیت بارگیری، دستی یا برقی بودن آن، برند و سازنده و البته کیفیت استاکر بستگی خواهد داشت.
5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه

  • سلام بر شما
   برای اینکه با قیمت این نوع محصول ها آشنا بشید، میتونید به سایت ما مراجعه کنید و با شماره های تعبیه شده برای پاسخگویی به سوالات شما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

16 − 8 =

نوشتن دیدگاه