لزوم استفاده از بشکه بلندکن برقی در صنایع مختلف

بشکه بلندکن برقی به دلیل کاربرد و توانایی که دارند در مکان‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند لذا کیفیت عملکرد این دستگاه باعث بالا رفتن رتبه آن نیز شده‌است. این ماشین‌آلات در حمل و جابجایی بشکه‌های سنگین نیز کاربرد داشته و مانع حضور افراد در انجام حمل می‌گردد که این مزیت بزرگی در صدمه ندیدن کاربران می‌باشد. این نوع ماشین‌آلات از نوع بالابر هیدرولیکی هستند

اجزای تشکیل‌دهنده و مشخصات فنی بشکه بلندکن برقی

بشکه بلند کن برقی اغلب دارای موتور الکتریکی قوی با سرعت کم برق به‌همراه یک دستگاه جرثقیل مانند زنجیری که دارای گیره قیچی شکل می‌باشد، تولید می‌گردد که بشکه به گیره قفل می‌گردد و به صورت چرخش 360 درجه می‌تواند بار را حرکت داده و محتویات درون بشکه را خالی نماید. بنابراین با استفاده از  گیره، موتور و دستگاه جرثقیل حمل و جابجایی بشکه صورت می‌گیرد.

بشکه بلندکن برقی نهایت تا 300 کیلوگرم بار را می‌تواند حمل نماید که جابجایی، بالابردن بشکه توسط جک دستی انجام می‌پذیرد.این دستگاه به‌طور منظم چند بشکه را می‌تواند روی‌هم طبقه‌بندی و جای‌گذاری نماید، همچنین در جابجایی و تخلیه بشکه‌های پلاستیکی و فلزی کارآمد می‌باشند.

بهتر است بدانیم که بشکه گیر برقی تا ارتفاع 270 سانتی متر می‌تواند بشکه را بالا ببرد و توانایی به‌سزایی در حمل‌ونقل، تخلیه و بالا بردن حتی 3 بشکه را دارد.

لازم به ذکر است که تخلیه روغن دستگاه نیز به وسیله گیربکس انجام می‌پذیرد.

چه امتیازی می دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

پانزده − 10 =

نوشتن دیدگاه