جرثقیل گارگاهی

آرتا استاکر با استفاده از بهترین تجهیزات به روز دنیا با آخرین تکنولوژی برای شما مکانی را فراهم کرده که با افراد متخصص در این زمینه مشاوره رایگان دریافت کنید. و مناسب ترین وسیله کاری با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. مشاورین ما در این زمینه همواره حامی مشتریان خود است.

چت آنلاین

یکی از خدماتی که در سایت آرتا استاکر آماده خدمات رسانی و پاسخگویی به کاربران است بخش واتساپ و گفتگوی آنلاین است با کلیک بر روی این بخش با ما می توانید ارتباط برقرار کنید. در این بخش می توانید سوالات خود را مطرح کنید تا مشاورین ما علاوه بر پاسخ دادن به سوال شما را به صفحات محصول دلخواه ارجاع دهند. و همچنین در این بخش می توانید با مشاوره رایگان از خرید خود مطمئن شوید.

 

تماس تلفنی

یکی دیگر از شیوه های مطرح در سایت آرتا استاکر برقراری تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت است.پس از برقراری تماس با اولین اپراتور بخش فروش پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.که علاوه بر مشاوره در انتخاب کالا میتوانید خرید خود را به صورت تلفنی نیز ثبت کنید.

 

حضور فیزیکی

از دیگر خدماتی که برای کسب مشاوره رایگان در نظر گرفته ایم می توان به حضور فیزیکی کاربر در کارگاه اشاره کرد. با حاضر شدن خریدار اولین مشاور واحد فروش راهنمایی و مشاوره لازم در خصوص محصولات مورد نیاز را بر عهده خواهد گرفت.لازم به ذکر است که به دلیل نبود فضای کافی در کارگاه پیش از اقدام به حاضر شدن با مشاورین سایت از طریق تلفن های ذکر شده در سایت هماهنگی های لازم را صورت دهید.

09198971480

چه امتیازی می دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

9 + هفده =

نوشتن دیدگاه